فایروال سوفوس سریXG
در این مسیر هستید :

خانه  ->  محصولات  ->  فایروال سوفوس  ->  XG Firewalls  ->  فایروال سوفوس مناسب کسب و کار کوچک   ->  فایروال سوفوسXG 86

فایروال سوفوس 86 XG در یک نگاه :

فایروال سوفوس مدل XG 86 پایین ترین رده از دستگاه ها ی سوفوس سری Desktop میباشد. این مدل یکی از بهترین فایروال های SMB است که با یک رابط مدیریتی ساده، عملکرد خوبی را ارائه می دهد. با توجه به قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها (1 تا 10 کاربر) خواهد بود. XG 86 و W86 از برخی ویژگی‌های پیشرفته مانند گزارش، اسکن دوگانه AV، اسکن WAF AV و عملکرد عامل انتقال پیام ایمیل (MTA) پشتیبانی نمی‌کنند. اگر به این قابلیت ها نیاز دارید، XG 106(w) توصیه می شود. توان عملیاتی فایروال (Firewall Throughput) سوفوس مدل XG 86 برابر با 3,100 مگابیت بر ثانیه و توان عملیاتی IPS (IPS Throughput) آن برابر با 480 مگابیت بر ثانیه میباشد. این فایروال توانایی مدیریت 1,570,000 کانکشن همزمان (Concurrent connection) و همچنین قابلیت پشتیبانی از اضافه شدن 14,500 کانکشن جدید در هر ثانیه را دارد. حرف “w” در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.

گالری تصاویر 86 XG :

مشخصات کلی فایروال سوفوس 86 XG :

اینترفیس های فیزیکی فایروال سوفوس مدل XG 86:

این مدل دارای 4 پورت ثابت از نوع GB Copper برای ارتباط شبکه ای، دو درگاه از نوع USB2.0 ، یک درگاه Micro-USB و یک درگاه COM (RJ-45) است. این مدل دارای 4 گیگ RAM و استوریج در نظر گرفته شده برای مدل XG 86 به ظرفیت16 GB  و از نوع eMMC میباشد.

میزان مصرف برق سوفوس مدل XG 86:

فایروال سوفوس مدل XG 86 در هنگام روشن بودن و با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 12 وات انرژی مصرف می کند و در زمانی که دستگاه زیر بار باشد این مقدار برابر با 20 وات خواهد بود. میزان تولید گرما با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 40 و در حالت اوج فعالیت 69.6BTU/hr خواهد بود. (BTU واحدی برای اندازه گیری انرژی گرمایی (حرارتی) میباشد)

دمای محیط سوفوس مدل XG 86 در هنگام کارکرد:

دمای محیط در هنگام استفاده از فایروال می تواند بین 0 تا 40 درجه سانتیگراد باشد و در صورتی که دستگاه خاموش و یا در جعبه باشد دما میتواند بین منفی 20 تا مثبت 80 درجه سانتیگراد باشد.

مقایسه مدل ها :

مقایسه مدل های فایروال سوفوس سریXG

محصولات مشابه: