چرا شرکت ها و سازمان ها به DLP نیاز دارند؟

در شرایط امروزی که همه افراد به طور متناوب بین کار از خانه و کار در دفتر کار می کنند، احتمال نقض داده ها و سایر خطرات بیشتر است. شرکت‌های بزرگ داده‌های بیشتری برای سرقت دارند، اما شرکت‌های کوچک‌تر شبکه‌های امن کمتری دارند و آنها را به یک هدف آسان برای مجرمان سایبری تبدیل می‌کند. راه‌حل‌های متعددی وجود دارد که کسب‌وکار شما می‌تواند برای محافظت از داده‌ها پیاده‌سازی کند، اما فناوری تنها زمانی مؤثر است که افرادی که مسئول نظارت و مدیریت آن هستند به خوبی ابزارهای شما باشند. راه حل های شما بدون توجه به صنعت و اندازه کسب و کار شما باید مکمل استراتژی شما باشد. DLP یا Data Loss Prevention یک استراتژی امنیتی است که کاربران را از ارسال تصادفی داده ها یا اطلاعات مهم به خارج از شبکه تجاری محافظت می کند. DLP مجموعه‌ای از ابزارها و فرآیندهایی است که تضمین می‌کند همه داده‌های شرکت شما مورد سوء استفاده قرار نگرفته یا توسط کاربران غیرمجاز قابل دسترسی نباشد.

سال 2022
0 %
سال 2020
0 %
سال 2018
0 %

درصد شرکت هایی که 21 تا 40 تهدید داخلی در سال را تجربه کرده اند

Data loss Prevention

Safetica

جلوگیری از نشت اطلاعات Safetica

راهکار سازمانی DLP برای محافظت از تهدیدات داخلی

شناسایی و پاسخ تهدیدات داخلی

کشف نرم افزار ها و نرم افزارهای غیر مجاز در سازمان و کنترل فضای کسب و کار دیجیتال از طریق تحلیل رفتار کارمندان برای شناسایی و ممیزی کاربران پر خطر

طبقه بندی داده ها و ممیزی جریان داده

با کشف و طبقه بندی داده ها و اطلاعات ارزشمند سازمان که خطر نشت یا سرقت آن وجود دارد، میتوانید به موقع نسبت به بررسی وگزارش همه فعالیت‌ های کاربران داخلی آگاه شوید.

حفاظت از اطلاعات حساس و محرمانه

محافظت در برابر نشت تصادفی یا عمدی داده‌های حساس تجاری یا مرتبط با مشتری، کدهای منبع، فرمول های دارویی، طرح‌های اولیه کسب و کارمحافظت کنید.

انطباق با مقررات و استانداردها

امکان تعریف خط مشی هایی برای انطباق با استانداردهایی چون GDPR، HIPAA، PCI-DSS، ISO 27001، و سایر مقررات و استانداردهای حفاظت از داده

برنا رهپو نمایندگی رسمی Safetica در ایران

راه حلی در سطح سازمانی برای محافظت از داده های شما در برابر تهدیدهای داخلی

 

به عنوان متخصصانی با تجربه در شرکت برنا رهپو، ریسک داخلی ساززمان شما را درک می کنیم و از این رومحصول DLP شرکت Safetica  را به عنوان راهکاری موثر برای حفاظت از داده های ارزشمند در برابر خطاهای انسانی و اهداف مخرب، پوشش تمام زمینه های ریسک داخلی و از دست دادن داده ها، تشخیص و جلوگیری از نشت اطلاعات حساس بصورت بلادرنگ به شما پیشنهاد میکنیم.