فایروال سوفوس سریXG
در این مسیر هستید :

خانه  ->  محصولات  ->  فایروال سوفوس  ->  XG Firewalls  ->  فایروال سوفوس مناسب کسب و کار کوچک   ->  فایروال سوفوسXG 115

فایروال سوفوس 115 XG در یک نگاه :

فایروال سوفوس مدل XG 115 یکی دیگر از دستگاه ها ی سوفوس سری Desktop میباشد. این مدل یکی دیگر از بهترین فایروال های SMB است که با یک رابط مدیریتی ساده، عملکرد خوبی را ارائه می دهد. با توجه به قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها (26 تا 35 کاربر) خواهد بود. توان عملیاتی فایروال (Firewall Throughput) سوفوس مدل XG 115 برابر با 4,000 مگابیت بر ثانیه و توان عملیاتی IPS  (IPS Throughput) آن برابر با 950 مگابیت بر ثانیه میباشد. این فایروال توانایی مدیریت 1,570,000 کانکشن همزمان (Concurrent connection) و همچنین قابلیت پشتیبانی از اضافه شدن 19,400 کانکشن جدید در هر ثانیه را دارد. حرف “w” در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.

گالری تصاویر 115 XG :

مشخصات کلی فایروال سوفوس 115 XG :

اینترفیس های فیزیکی فایروال سوفوس مدل XG 115:

این مدل دارای 4 پورت ثابت از نوع GBE Copper  و یک پورت گیگابیت از نوع SFP بصورت اشتراکی برای ارتباط شبکه ای، دو درگاه از نوع USB2.0، یک درگاه Micro-USB، یک درگاه COM (RJ45) و یک درگاه HDMI است. این مدل دارای 4 گیگ RAM و استوریج در نظر گرفته شده برای مدل XG 115 یک حافظه یکپارچه شده از نوع SSD است.

میزان مصرف برق سوفوس مدل XG 115/w:

فایروال سوفوس مدل XG 115 در هنگام روشن بودن و با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 8.88 وات انرژی مصرف می کند و در زمانی که دستگاه زیر بار باشد این مقدار برابر با 10.44 وات خواهد بود .میزان تولید گرما با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 30.28 و در حالت اوج فعالیت 35.6 BTU/hr خواهد بود. (BTU واحدی برای اندازه گیری انرژی گرمایی (حرارتی) میباشد)

دمای محیط سوفوس مدل XG 115 در هنگام کارکرد:

دمای محیط در هنگام استفاده از فایروال می تواند بین 0 تا 40 درجه سانتیگراد باشد و در صورتی که دستگاه خاموش و یا در جعبه باشد دما میتواند بین منفی 20 تا مثبت 80 درجه سانتیگراد باشد.

مقایسه مدل ها :

مقایسه مدل های فایروال سوفوس سریXG

محصولات مشابه: