SES Complete

محصول Symantec Endpoint Security Complete

پیشرو در حفاظت از تمام نقاط پایانی

محصول Symantec Endpoint Security (SES) Complete حفاظت جامعی را برای تمام دستگاه های سنتی و تلفن همراه شما در کل زنجیره حمله ارائه می دهد. نوآوری‌های نقطه پایانی Symantec شامل فناوری‌های جداسازی رفتاری، امنیت Active Directory و تکنولوژی های شکار تهدید، برای محافظت از نقاط پایانی شما در برابر تهدیدات پیچیده و حملات هدفمند است. برای بازگشت سرمایه بیشتر و هزینه کل مالکیت کمتر، این راه حل تک عاملی از استقرارهای درون محل، ترکیبی و مبتنی بر ابر پشتیبانی می کند.

با تکامل نیازهایتان، حفاظت را گسترش دهید

با بلوغ امنیت سازمان، به راه حلی نیاز دارید که بتوانید حفاظت را در بالاترین درجه پیاده

 سازی نمایید، نسخه SES Complete یک انتخاب ایده آل برای این امر خواهد بود.

محافظت از تمام نقاط پایانی و سیستم عامل ها

حملات به سرعت در حال افزایش هستند و سطح حمله با افزایش کارمندان از راه دور و تنوع در سیستم عامل ها رشد کرده است.

  • محافظت از تمام نقاط پایانی مانند: لپ تاپ ها، رایانه های رومیزی، تلفن های همراه تبلت ها و سرورها
  • محافظت از تمام سیستم عامل های کلیدی مانند: Windows،macOS، Linux iOS و Android

دفاع در برابر حملات LOTL (living-off-the-land)

در حملات بدافزاری بدون فایل (Fileless) یا تکنیک های حمله سایبری پیشرفته که در آن مجرم سایبری از ابزارهای بومی و قانونی مانند Powershell  در سیستم قربانی برای حفظ و پیشبرد حمله استفاده می‌کند دفاع کنید. در حالی که نمی‌توانید برنامه‌های قانونی و ابزارهای کاربردی دوگانه را غیرفعال کنید، می‌توانید با Adaptive Protection از نقاط پایانی خود در برابر این تهدیدات محافظت کنید.

جلوگیری از حملات منجر به تسلط بر Active Directory

تقریباً هر سازمانی از Active Directory استفاده می کند، به همین دلیل است که در معرض هر تهدید مستمر پیشرفته (APT) قرار میگیرد. Active Directory از هر نقطه پایانی متصل به دامنه قابل دسترسی است و مهاجمان می توانند از آن برای جابجایی جانبی استفاده کنند، بنابراین شما باید با امنیت Active Directory ازسازمان خود محافظت کنید.

  • از سرقت اطلاعات Active Directory و Credential توسط مهاجمان جلوگیری کنید.
  • جلوگیری از حرکات جانبی (Lateral Movement)مبهم سازی مبتنی بر هوش مصنوعی برای نتایج جستجوی Active Directory

تشخیص و متوقف کردن سریع حملات

استفاده مهاجمان از تکنیک‌های ناشناخته برای فرار از شناسایی توسط مکانیزم های امنیتی، تیم‌های امنیتی را با چالش‌های جدی مواجه خواهد کرد. وجود قابلیت قدرتمند تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR)  کمک شایانی به تیم های امنیتی برای مواجه با این چالش ها خواهد نمود.

  • تهدیدها را با دید عمیق و تجزیه و تحلیل تشخیص برتر در نقاط پایانی کشف و حل کنید.
  • زمان Remidiation (ترمیم) را در صورت بروز حادثه کاهش دهید.

بهره گیری از قابلیت شکار تهدید سیمانتک

حجم عظیمی از هشدارهای تولید شده می تواند تیم امنیتی شما را تحت الشعاع قرار دهد.بخصوص حملاتی که هیچ سابقه ای از رخ دادن آنها در دنیا وجود ندارد. سرویس  Threat Hunterسیمانتک با جمع آوری، ترکیب و تجزیه و تحلیل اطلاعات از طریق، تله متری های محلی و جهانی، تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین، و تجزیه و تحلیل تأیید شده توسط شکارچیان تهدید خبره سیمانتک و ارسال پیام از طریق کنسول SES Complete به SOC امکان کشف حملات پنهان را در سازمان را خواهد دا شت.

بزرگترین شبکه مبتنی بر هوش تهدید

شبکه جهانی اطلاعات سیمانتک (GIN) یکی از بزرگترین مجموعه اطلاعات تهدید در جهان میباشد.

که نسخه SES Complete  اطلاعات تهدید را از این پایگاه داده استخراج میکند. اطلاعات این پایگاه داده جهانی از داده های کل مشتریان نقاط پایانی سیمانتک در سراسر جهان، اطلاعات تهدیدات بر روی ترافیک ایمیل و ترافیک وب و … را جمع آوری تا قابلیت‌های شناسایی تهدیدات پیشرفته آسان گردد.