فایروال سوفوس سری xgs

جدول مشخصات دستگاه های فایروال سوفوس سری XGS در یک نگاه :

نسل جدید دستگاه های فایروال سوفوس با نام XGS توسط شرکت سوفوس معرفی شده است.تمامی دستگاه های فایروال سوفوس سری XGS بر مبنای معماری دو هسته ای یا Dual-Processor ساخته شده اندکه یکCPU  با کارایی بالا و چند هسته‌ای را، با یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب هدفمند در سطح سخت‌افزار ترکیب می‌کند.

مدل های فایروال سوفوسXGS :

دستگاه های سخت افزاری فایروال سوفوس سریXGS   نیز مانند فایروال های سوفوس سری XG در سه رده با نام های سری Desktop، سری1U و سری2U قابل عرضه میباشند.

 سری Desktop:                        

این رده از دستگاه ها پایین ترین رده از دستگاه های فایروال سوفوس سری XGS میباشند. با توجه قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی  برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها خواهد بود. همه مدل‌ها از یک CPU پرسرعت به‌علاوه یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب سخت‌افزاری استفاده می‌کنند. حرف “w”  در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.مدل های XGS 87(w)، XGS 107(w)، XGS 116(w) ، XGS 126(w) و XGS 136(w)  از جمله مدل های این رده میباشند.

سری (Distributed Edge) یا 1U:

این رده از دستگاه ها جزء دستگاه های  سری  میان رده (Mid-Sized) فایروال سوفوس سری XGS میباشند. با توجه قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی  برای شرکت ها و سازمان های متوسط و همچنین گزینه خوبی برای شعبات سازمان های بزرگ خواهند بود. همه مدل‌ها از یک CPU پرسرعت به‌علاوه یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب سخت‌افزاری استفاده می‌کنند.مدل های XGS 2100، XGS 2300، XGS 3100 ، XGS 3300 ،XGS 4300 و XGS 4500  از جمله مدل های این رده میباشند.

سری (Enterprise Edge) یا 2U:                         

این رده از دستگاه ها برای شرکت ها و سازمان های بزرگی که بدنبال یک فایروال قوی  برای کنترل حجم گسترده ای از ترافیک میباشند مناسب خواهد بود. همه مدل‌ها از یک CPU پرسرعت به‌علاوه یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب سخت‌افزاری استفاده می‌کنندمدل های XGS 5500  و XGS 6500 از جمله مدل های این رده میباشند.

همه مدل های XGS

دسته بندی مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید:

فایروال سوفوس مدل XG 87
(Desktop) مناسب برای کسب کار کوچک
فایروال سوفوس مدل XGS 3100
(1U) مناسب برای کسب کار متوسط
فایروال سوفوس مدل XGS 6500
(2U) مناسب برای کسب کار بزرگ