فایروال سوفوس سری xgs
در این مسیر هستید :

خانه  ->  محصولات  ->  فایروال سوفوس  ->  XGS Firewalls  ->   مناسب کسب و کار کوچک   ->  فایروال سوفوسXGS 87

فایروال سوفوس 87 XGS در یک نگاه :

فایروال سوفوس مدل XGS 87 پایین ترین رده از دستگاه ها ی سوفوس سری Desktop میباشد. این مدل یکی از بهترین فایروال های SMB است که با یک رابط مدیریتی ساده، عملکرد خوبی را ارائه می دهد. با توجه به قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها (1 تا 10 کاربر) خواهد بود. XGS 87 و W87 XGS از برخی ویژگی‌های پیشرفته مانند گزارش، اسکن دوگانه AV، اسکن WAF AV و عملکرد عامل انتقال پیام ایمیل (MTA) پشتیبانی نمی‌کنند. اگر به این قابلیت ها نیاز دارید، XGS 107(w) توصیه می شود. توان عملیاتی فایروال (Firewall Throughput) سوفوس مدل XGS 87 برابر با 3,700 مگابیت بر ثانیه و توان عملیاتی (IPS (IPS Throughput آن برابر با 1015 مگابیت بر ثانیه میباشد. این فایروال توانایی مدیریت 1,600,000 کانکشن همزمان (Concurrent connection) و همچنین قابلیت پشتیبانی از اضافه شدن 35,700 کانکشن جدید در هر ثانیه را دارد.حرف “w” در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.

گالری تصاویر فایروال سوفوس 87 XGS:

مشخصات کلی فایروال سوفوس 87 XGS :

اینترفیس های فیزیکی فایروال سوفوس مدل XGS 87:

این مدل دارای 4 پورت ثابت از نوع GB copper و یک پورت از نوع SFP برای ارتباط شبکه ای، یک درگاه از نوع USB2.0  در جلو دستگاه، یک درگاه از نوع USB3.0 در پشت دستگاه، یک درگاه Micro-USB و یک درگاه COM (RJ-45) است. این مدل دارای 4 گیگ RAM و استوریج در نظر گرفته شده برای مدل XGS 87 به ظرفیت16 گیگ و از نوع eMMC میباشد.

میزان مصرف برق سوفوس مدل XGS 87:

فایروال سوفوس مدل XGS 87 در هنگام روشن بودن و با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 23.2 وات انرژی و برای مدل XG 86W مصرف می کند و در زمانی که دستگاه زیر بار باشد این مقدار برابر با 43.4 وات خواهد بود. میزان تولید گرما با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 79.16 و در حالت اوج فعالیت  BTU/hr 148.09خواهد بود.

نکته مهم: میزان مصرف برق در مدل های وایرلس کمی بالاتر است.(BTU واحدی برای اندازه گیری انرژی گرمایی (حرارتی) میباشد)

دمای محیط سوفوس مدل XGS 87 در هنگام کارکرد:

دمای محیط در هنگام استفاده از فایروال می تواند بین 0 تا 40 درجه سانتیگراد باشد و در صورتی که دستگاه خاموش و یا در جعبه باشد دما میتواند بین منفی 20 تا مثبت 70 درجه سانتیگراد باشد.

مقایسه مدل ها :

فایروال سوفوس سری Desktop

محصولات مشابه: