فایروال سوفوس سری xgs
در این مسیر هستید :

خانه  ->  محصولات  ->  فایروال سوفوس  ->  XGS Firewalls  ->   مناسب کسب و کار کوچک   ->  فایروال سوفوس XGS 116

فایروال سوفوس 116 XGS در یک نگاه :

فایروال سوفوس مدل XGS 116 یکی دیگر از دستگاه ها ی سوفوس سری Desktop میباشد. این مدل یکی دیگر از بهترین فایروال های SMB است که با یک رابط مدیریتی ساده، عملکرد خوبی را ارائه می دهد. با توجه به قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها (26 تا 50 کاربر) خواهد بود. توان عملیاتی فایروال (Firewall Throughput) سوفوس مدل XGS 116 برابر با 7,700 مگابیت بر ثانیه و توان عملیاتی IPS )IPS Throughput) آن برابر با 2000 مگابیت بر ثانیه میباشد.این فایروال توانایی مدیریت 1,600,000 کانکشن همزمان (Concurrent connection) و همچنین قابلیت پشتیبانی از اضافه شدن 61,500 کانکشن جدید در هر ثانیه را دارد.حرف “w” در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.

گالری تصاویر فایروال سوفوس 116 XGS:

مشخصات کلی فایروال سوفوس 116 XGS :

اینترفیس های فیزیکی فایروال سوفوس مدل XGS 116:

این مدل دارای 8 پورت ثابت از نوع GBE Copper (یکی از این پورت ها از نوع POE میباشد) و یک پورت GBE از نوع SFP برای ارتباط شبکه ای، یک درگاه از نوع USB2.0 در جلو دستگاه، یک درگاه از نوع  USB3.0 در پشت دستگاه ، یک درگاه Micro-USB و یک درگاه COM (RJ45) است. استوریج در نظر گرفته شده برای مدل XGS 107 یک حافظه یکپارچه شده با ظرفیت 64 گیگ و از نوع SSD است. در این مدل امکان اضافه کردن ماژول وجود دارد.

میزان مصرف برق سوفوس مدل XGS 116

فایروال سوفوس مدل XGS 116 در هنگام روشن بودن و با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 28 وات انرژی مصرف می کند و در زمانی که دستگاه زیر بار باشد این مقدار برابر با 57 وات خواهد بود. میزان تولید گرما با در نظر گرفتن اینکه هیچ باری (Load) روی دستگاه نباشد 96 و در حالت اوج فعالیت  195 BTU/hr خواهد بود.(BTU واحدی برای اندازه گیری انرژی گرمایی (حرارتی) میباشد)

دمای محیط سوفوس مدل XGS 116 در هنگام کارکرد:

دمای محیط در هنگام استفاده از فایروال می تواند بین 0 تا 40 درجه سانتیگراد باشد و در صورتی که دستگاه خاموش و یا در جعبه باشد دما میتواند بین منفی 20 تا مثبت 70 درجه سانتیگراد باشد.

مقایسه مدل ها :

فایروال سوفوس سری Desktop

محصولات مشابه: