کسپرسکی Small Office Security

ادارات کوچک

Kaspersky Small Office Security تلفیقی از سادگی کار با محصولات خانگی Kaspersky و توانایی های خاص و پیچیده­ی نسخه سازمانی Kaspersky است که امنیت کسب و کار شما را در حین کار کردن کارمندانتان تامین می کند.این نسخه با قابلیت امنیت «set and forget»، از رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌های Windows و Mac و همچنین فایل سرورهای شما محافظت می‌کند تا از فایل‌هایی که برای شما ارزش بیشتری دارند، محافظت کند.

Kaspersky Small Office Security
  • حفاظت پیشرفته باج افزار و قابلیت Rollback برای جلوگیری از کلیک تصادفی که باعث قفل شدن رایانه ها می شود
  • رمزگذاری فایل و پشتیبان گیری برای ایمن سازی مالکیت معنوی و اسرار تجاری شما
  • پرداخت امن برای پرداخت آنلاین مطمئن صورتحساب ها و مالیات ها
  • حافظت از دستگاه Android تا کارمندان شما بتوانند با خیال راحت از تلفن های هوشمند و تبلت های شخصی خود استفاده کنند
  • اسکن آسیب‌پذیری داخلی برای اطمینان از ایمن بودن برنامه‌های تجاری مورد استفاده شما در برابر نفوذ

محافظت از شبکه به صورت خودکار

یک راه حل امنیتی که جلب توجه نمی کند و به شما امکان می‌دهد روی اولویت‌های کسب ‌و کارتان تمرکز کنید.این راه ‌حل از سیستم کارمندان شما محافظت می‌کند بدون اینکه با پیام‌ها و اعلان‌ها حواسشان را پرت کند، بنابراین می‌توانند بدون وقفه کار کنند.Kaspersky Small Office Security  فقط کار خود را انجام می دهد در حالی که شما کار خود را انجام می دهید.

محافظت از شبکه به صورت خودکار
محفاظت از کاربران سهل انگار در برابر باج افزار

محفاظت از کاربران سهل انگار در برابر باج افزار

حتی درصورت بی دقتی یک کارمند در دنبال کردن یک پیوند مخرب و سعی باج افزار به منظور رمزنگاری فایل های کاری،Kaspersky Small Office Security  یک نسخه پشتیبان از فایل رمزگذاری نشده به طور خودکار برای شما ایجاد می کند تا آن را بازیابی کنید.

جلوگیری از تله های کلاهبرداری و کلاهبرداری آنلاین

لایه‌های امنیتی اضافیKaspersky Small Office Security  به جلوگیری از سرقت پول‌های شرکت شما توسط سارقان کمک می‌کند:

وقتی به وب‌سایت‌های فروشگاهی یا بانکی وارد می شوید، فناوریSafe Money  ایمن بودن وب‌سایت را بررسی می‌کند و قبل از باز کردن وب­سایت، از واقعی بودن آن اطمینان می‌دهد. (این ویژگی مختص PC و Mac می باشد)

جلوگیری از تله های کلاهبرداری و کلاهبرداری آنلاین
مدیریت password کاربران

مدیریت password کاربران

Password Manager  همه گذرواژه‌ها و فایل‌های ارزشمند شما را در همه دستگاه‌هایی که از آن ها استفاده کردید ذخیره و ایمن می‌کند و شما کافیست فقط یک رمز عبور را به خاطر بسپارید . همچنین در صورتی که سیستم شما رمز عبور ضعیفی داشته باشد یا اگر رمز عبور شما برای مدت طولانی تغییر نکرده باشد Kaspersky Small Office Security شما را مطلع می کند.

تجربه ی یک حفاظت ایمن با کاربری آسان برای کل کسب و کار شما

جمع آوری چندین لایه حفاظتی در یک بسته با کاربری آسان و بدون نیاز به کسب تجربه به منظور به دست آوردن حداکثر امنیت در سراسر تجارت شما

پورتال تحت وب

پورتال تحت وب با کاربری آسان

به عنوان یک راه حل تجاری ،Kaspersky  Small Office Security  یک پورتال اختصاصی به آدرس (ksos.kaspersky.com) برای راحتی شما در نظر گرفته، که در آن می توانید وضعیت license و تاریخ انقضا را بررسی کنید، دستگاه های محافظت شده را ببینید یا در صورت نیاز، درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

فایل سرور

فایل سرور ویندوزی ایمن

از فایل سرورهای ویندوزی در برابر باج افزارها و crypto lockers محافظت می کند:

System Watcher فعالیت‌های مخرب را شناسایی و مسدود می‌کند و امکان بازگرداندن اقدامات مخرب را فراهم می‌کند

 Software updater فهرستی از به‌روزرسانی‌های جدید موجود برای برنامه‌های نصب شده را ارائه می‌کند و حذف داده‌های استفاده نشده یا قدیمی سیستم را آسان می‌کند.

موبایل

با خیال راحت با دستگاه های تلفن همراه خود کار کنید

یکی دیگر از قابلیت های Kaspersky Small Office Security فن‌آوری‌های امنیتی تلفن همراه Kaspersky است به این معنی که از هر کجا که به کار مشغول هستید محافظت می‌شوید از جمله زمانی که از دستگاه‌های تلفن همراه خود برای کار استفاده می‌کنید.از جمله قابلیت های این فن آوری که برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های مبتنی بر Android می باشد، می توان به قفل کردن، پاک کردن و مکان دستگاه‌های گمشده اشاره کرد.

اینترنت امن

اینترنت امن، ایمیل و حریم خصوصی

شما می توانید با مسدود کردن سایت‌های مخرب از تلاش‌هایی که برای ربودن اطلاعات شبکه و داده های کسب ‌وکارتان صورت می گیرد محافظت کنید. دانلودهای مشکوک را مسدود کنید، ایمیل های فیشینگ و پیوست های مخرب را فیلتر کنید.  پسوندهای ناخواسته و ناایمن مرورگر را جستجو و حذف کنید و از حریم خصوصی خود با عملکرد ویژه ” do not track ” محافظت کنید.

ذخیره و انتقال

ذخیره و انتقال ایمن فایل های ارزشمند

فناوری‌های پشتیبان‌گیری و رمزگذاری از داده‌های حساس شما در برابر نقض و از دست رفتن اطلاعات کسب و کار شما محافظت می‌کنند. Data vault به شما یک لایه امنیتی اضافی می دهد که قابلیت ذخیره سازی داده های محافظت شده با استفاده از رمز عبور را در رایانه شما دارد و برای دور نگه داشتن اطلاعات حساس از چشمان کنجکاو استفاده می شود.

ایمینی قابل اعتماد

امنیتی قابل اعتماد و قابل اثبات

 هیچ فروشنده دیگری نمی تواند با رکورد موفقیت Kaspersky در تست های مستقل برابری کند. در سال 2020، محصولات کسپرسکی در 62 تست و بررسی مستقل شرکت کردند. محصولات ما 45 بار جایزه شرکت برتر را کسب کرد و 50 بار جزو 3 رتبه برتر قرار داشت.