فایروال سوفوس سریXG

جدول مشخصات دستگاه های فایروال سوفوس سری XG در یک نگاه :

دستگاه های سری XG با استفاده از جدیدترین فناوری چند هسته ای، تامین رم مورد نیاز و استفاده از ذخیره سازهای سخت افزاری (SSD) با هدف حفاظت از کسب و کار های کوچک بزرگ طراحی و ساخته شده است. دستگاه های سخت افزاری فایروال سوفوس سری XG در سه رده با نام های Desktop، 1U و 2U قابل عرضه میباشند.

مدل های فایروال سوفوسXG :

  سری Desktop:                        

این رده از دستگاه ها پایین ترین رده از دستگاه های فایروال سوفوس سری XG میباشند. با توجه قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی  برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک و شعبات شرکت ها خواهد بود.حرف “w”  در انتهای نام برخی از این مدل ها بیانگر این است که دستگاه ها  دارای Wi-fi داخلی میباشد.مدل های XG 86(w)، XG 106(w)، XG 115(w) ، XG 125(w)  و  XG 135(w)  از جمله مدل های این رده میباشند. 

  سری 1U:

این رده از دستگاه ها جزء دستگاه های  سری  میان رده (Mid-Sized) فایروال سوفوس سری XG میباشند. با توجه قابلیت های مناسب این دستگاه در برقراری امنیت و همچنین قیمت مناسب آن، انتخاب خوبی  برای شرکت ها و سازمان های متوسط و همچنین گزینه خوبی برای شعبات سازمان های بزرگ خواهند بود.مدل های XG 210، XG 230، XG 310 ، XG 330 ،XG 430 و XG 450  از جمله مدل های این رده میباشند.

 

 سری 2U:                        

این رده از دستگاه ها برای شرکت ها و سازمان های بزرگی که بدنبال یک فایروال قوی  برای کنترل حجم گسترده ای از ترافیک میباشند مناسب خواهد بود.

مدل های XG 550، XG 650 و XG 750  از جمله مدل های این رده میباشند.

دسته بندی مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید:

فایروال سوفوس مدلXG 86
(Desktop) مناسب برای کسب کار کوچک
فایروال سوفوس مدل XG 330
(1U) مناسب برای کسب کار متوسط
فایروال سوفوس مدل XG 750
(2U) مناسب برای کسب کار بزرگ