ایرانسل توانست با تجمیع فرکانسی، رکورد جدیدی در شبکه 5G را با سرعت ۲/۵ گیگابیت بر ثانیه ثبت کند.

مدیرعامل شرکت ایرانسل از ثبت رکورد جدیدی در شبکه نسل پنجم ارتباطات خبر داد. بیژن عباسی آرند در اینستاگرام نوشت ثبت سرعت بیش از ۲/۵ گیگابیت‌برثانیه با تلاش بی‌وقفه‌ی همکاران در توسعه‌ی شبکه‌ی نسل پنجم تلفن ‌همراه در ایران رقم خورد.

عباسی آرند درادامه اضافه کرد که در مردادماه، سرعت ۱/۵ گیگابیت‌برثانیه در ساختمان مرکزی ایرانسل و در حضور خبرنگاران ثبت شد.

نخستین سایت 5G ایران اول مرداد توسط ایرانسل و با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تهران راه‌اندازی شد. دومین سایت 5G ایران نیز هفتم مرداد در ساختمان مرکزی ایرانسل افتتاح شد.

سومین سایت 5G ایران نیز توسط ایرانسل ۲۱ آبان، در محل دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت‌مدرس و این بار خارج از ساختمان راه‌اندازی شد. این سایت امکان استفاده از شبکه‌ی 5G را برای تمام مشترکان ایرانسل، به‌وسیله‌ی گوشی‌های موجود در بازار ایران با قابلیت پشتیبانی از 5G و دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه تربیت ‌مدرس فراهم کرد.

سایت‌های جدید نسل پنجم تلفن‌ همراه به‌زودی در نقاطی از تهران و شهرهای دیگر راه‌اندازی خواهد شد.

درباره ما


گروه فناوری اطلاعات برنا در سال 1390 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید ، و پیشرفت در این عرصه به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور به همراه مدیران و متخصیصین امور فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .

ادامه مطلب

ارتباط با ما


  • تهران ، خیابان بهشتی ، خیابان مفتح شمالی،نبش کوچه هشتم ، ساختمان 390
  • info@Bornait.net
  • Support@Bornait.net
  • 021-91008062

تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه برنا رهپو پردازش می باشد.